HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yılından beri inşaat ve taşımacılık sektöründeki vinç ihtiyacını karşılayan Avrupa Vinç sertifikalı operatörleri, İstanbul genelindeki geniş çalışma sistemi ile birçok firmanın iş ortağı haline gelmiştir.

Kaliteli ve güvenli olan vinç çeşitleri ile, sürekli güncel eğitimler hakkında bilgilendirilen sertifikalı vinç operatörleri Avrupa Vinç güvencesiyle tüm projelerinizde yer alıyor. Avrupa Vinç ile vinç sektöründeki kiralık vinç ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanıyor. Kiralama hizmeti alabileceğiniz;

 

  • Makaslı vinç kiralama,
  • Makaslı platform kiralama,
  • Örümcek vinç kiralama,
  • Örümcek platform kiralama,
  • Kiralık manlift,
  • Manlift kiralama,
  • Eklemli platform kiralama,
  • Mobil vinç kiralama,

 

Avrupa Vinç, eşya taşıma hizmeti gibi cam silme hizmeti de vermektedir. Kullanılan vinçlerin tamamı düzenli bir şekilde kontrollerden geçirilerek teknik bakımları eksiksiz olarak yapılır. Müşterinin ihtiyacını en kısa sürede karşılayan Avrupa Vinç, deneyimli operatörlerini de eğitimlerden geçirerek sertifikası olmayan hiç kimseyi çalıştırmamaktadır.

Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık vinç kiralama hizmeti ile profesyonel bir ekipten hizmet almak isteyenler, Avrupa Vinç firmasını tercih ederek yıllardır ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Rutin bakımların yapıldığı tüm vinç çeşitleri ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarak bir yaklaşım izleyen firma, sektörde öncü olma hedefiyle çıktığı bu yolculukta kendini ve ekibini geliştirerek hizmet vermektedir.

Tüm vinçler gerekli olan bakımları yapılmış bir şekilde profesyonel operatörler tarafından kullanılmakta, inşaatlarda ya da yük taşıma gerektiren işlerde başarılı bir profil oluşturmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firma, en uygun koşulların oluşması ve sorunsuz bir şekilde hizmet alınması için hizmet vermektedir. Vinç kurulumu konusunda da sorunsuz bir uzmanlıkla hizmet veren firma, temizlik, eşya taşıma ya da inşaat hizmetleri için vinç kurulumu da yapmaktadır.

Her geçen gün ülkemizde yaygın bir şekilde uygulanan inşaat faaliyetlerinin planlanması için temel ihtiyaçlardan olan vinçler, 24 saat ulaşılabilir Avrupa Vinç kalitesiyle ihtiyaçları karşılıyor. Örümcek vinç kiralama konusunda her zaman ekonomik fiyatlar ve hızlı çözümlerle hizmet veren firma, sepetli vinç, platform ve kiralık makaslı platform gibi birçok farklı hizmet kategorisindeki vinçlerle hizmet vermektedir.

İstanbul’un her yerinde eksiksiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz Avrupa Vinç ile büyük ve küçük araçlar için araç kurtarma hizmeti de alabilirsiniz. Avrupa Vinç bünyesinde tüm büyük araçları kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin tüm imkanlarını seferber eden Avrupa Vinç ile araç taşıma konusundaki çözümler de en üstün teknolojik imkandan yararlanmak isteyenler için verilmektedir. İstanbul’un her semtinde vinç kiralama hizmeti alabileceğiniz firma, makaslı platform kiralama konusunda da eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Bir aile şirketi deneyimiyle kurulan Avrupa Vinç, 2004 yılında ilk vinçlerini kiralama hizmetini verirken, günümüze uzanan süreçte mutlu müşteriyle yenilikçi bir yaklaşımla hizmet veriyor.

7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunan Avrupa Vinç, 2004 yılında başladığı yolculuğunda günümüze kadar uzanan sürecin en popüler markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanan firma, sürekli gelişen ve teknolojiye uyum sağlayan yapısıyla müşteri memnuniyetini %100 olacak şekilde planlamıştır.

Her sektör için özel çözümler sunan ekibimiz, birbirinden pratik çözümlerle müşteri memnuniyetini ve teknik anlamdaki gelişmişliğini ilerleterek sektörün en bilinen vinç kiralama firmaları arasında yerini almıştır.

Müşteri ilişkilerinde süreklilik, kalite ve güvenle yıllardır profesyonel sunan Avrupa Vinç, yılların deneyiminin hakkını vermek için hizmetinizdedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Her zaman günceli yakalamak ilkesiyle hareket eden Avrupa Vinç, personelini vinç kullanma konusunda eğitirken resmi kurumlardan onaylı olan sertifikalara da sahip etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri yetkili ve sorumlu personeller istihdam ettiren firma, makine ve teçhizatların işçi ve iş güvenliğini riske atmayacak şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

365 gün kesintisiz mesai yapan firma, 24 saat destek imkanı verirken, Türkiye’nin her yerinde bilinir hale gelmek için ilk günden beri eksiksiz bir hizmet vermektedir. En önemli misyonu kesintisiz hizmet olan firma, deneyimli ve işini severek yapan personellerin yetişmesini de sağlamaktadır.

Çalışan personellere de işlerini severek yapmaları için motivasyon sunan firma, vinç kiralama konusunda eksiksiz bir yaklaşımı aşıladığı elemanları da en iyi şekilde eğitmektedir.

Tüm materyaller ve makinelerin resmi olarak kiralanabildiği firmada, belgelendirilen hizmetler ve güncel işçi güvenliği çözümleri yasal mevzuata uygun şekilde yapılır.

14 yıllık bir deneyimle birçok hedefe sorunsuz bir şekilde ulaşan firma, güncel ve doğru şekilde düzenlenen sertifikalarla vinç operatörlerinin eğitimini de vermektedir. Vinç ve makaslı platform kiralama konusunda her sektöre yönelik hizmet veren firma müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını da amaçlamaktadır.

Küçük bir firmayken bile bu ilkelerle yola çıkan  Avrupa Vinç, özel sektör ve kamunun ihtiyaçlarına yönelik kiralık vinç ve platform sistemleri için hizmet vermektedir. Gerek müşteriler gerekse çalışanların memnuniyeti konusunda hizmet veren Avrupa Vinç, Avrupa’nın en iyisi olma yoluyla sektöre giriş yapmıştır.

 

VİZYONUMUZ

 

Bugüne kadar birçok farklı sektörde hizmet veren ve kiralık vinç konusunda yüzlerce talebi karşılayan firmamız, teknik aksamları sıkıntısız olan araçlarını iş ve işçi güvenliğini sağlamak üzere her zaman kontrol ettirmektedir.

Küçük bir firmadan sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir firmaya dönüşen Avrupa Vinç, özellikle Örümcek vinçler  Eklemli platform ve Jumbo platformlarla dikkat çekici bir başarı oranına sahiptir.

İlk hedef olan sağlam ve müşterileri memnun edici adımlarla ilerleyen amacından sağmayan firma, bireysel ve kurumsal ihtiyaçların karşılanması için ürün çeşitliliğini genişletmiştir.

En iyi şekilde memnun edici seçenekler sunan firma, makaslı platform vinç, manlift kiralama ve örümcek vinç platform hizmetlerini de bünyesine ekleyerek daha fazla kişi ve kuruma hizmet vermiştir.

Her zaman sektörün en önemli markalarıyla çalışan firma, dünya standartlarında bir hizmet sunmak için başarılı ve tatmin edici bir hizmet geliştirmiştir. Türkiye’de en tanınan vinç kiralama şirketlerinden biri olma hedefini gerçekleştiren Avrupa Vinç, bugün birçok kişinin vinç denildiğinde ilk aklına gelen şirket olmuştur.

Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak istediğinizde İstanbul’un her yerinde hizmetinizde olan Avrupa Vinç yenilikçi anlayışını geliştirerek her sektör için ihtiyaç duyulan kiralık vinçlerin temin edilmesi konusunda ürün çeşitliliğini geliştirmiştir.

Müşteri memnuniyeti konusunda eksiksiz bir şekilde hizmet sunan ekip, sürekli eğitim alarak kendini geliştirmekte ve vinç çeşitlerini iş ve işçi güvenliğini riske atmayacak derecede geliştirmektedir.

%100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren firma, 7 gün 24 saat açık olan bir kiralık vinç merkezi gibi görev yaparak her zaman hizmete hazırdır.

Dünya markalarını kiralamanızı planlayan firma, sorunsuz ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla vinç ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak yurtiçi ve yurt dışında öncü bir kiralama firması olmayı hedefleyen Avrupa Vinç siz değerli müşterileri ile uyum içinde çalışmaktadır.

Her zaman kaliteli ve beklentisi yüksek bir şekilde hizmet veren Avrupa Vinç ile kiralık vinç ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.