Eklemli Platform

Eklemli Platform

Eklemli Platform

Yük kaldırma teknolojilerinin en ileri versiyonlarından olan eklemli platform ürünleri, en randımanlı şekilde kullanılabilen vinçlerdir. Özellikle tersaneler ve büyük inşaatlarda tercih dilen bu makineler, rahat bir çalışma sahasında kullanıldığında kısa sürede yük taşıma işlemini yerine getirmektedir.

Küçük yapısı nedeniyle çok sık tercih edilen eklemli platformlar, firmamızın en fazla talep gören kiralık vinç çeşitleri arasındadır. Güncel sertifika sahibi olan operatörler tarafından kullanılan eklemli vinçleri İstanbul’un her yerine kısa sürede gönderilerek belirlenen süre kiralama imkanı sunmaktadır.

Eklemli Platformların Özellikleri

Eklemli platformların özellikleri, birçok kişinin bu ürünü tercih etmesine neden olmuştur. Özelliklerine göz atacak olursanız sizin için de eklemli platform kiralama seçeneğinin uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

  • Akülü, dizel ve şasili çeşitleri bulunur,
  • Dikey ve yatay uzayabilir,
  • 12 metreden 48 metreye kadar yükselir,
  • 10 tona kadar yük taşır,
  • Uzaktan kumada ile personel olmadan çalışma imkanı vardır,
  • Ağırlık taşırken kilitlenebilir bu yüzden güvenlidir,
  • Zorlu hava şartlarında çalışabilir,
  • 48V DC enerji ve dizel çalışma imkanı vardır,
  • Sessiz çalışır emisyonu yoktur,
  • Bir adet taşıma sepeti bulunmaktadır.

Eklemli Platformlarla Nerelerde Çalışabilirsiniz?

Eklemli platformlarla başta şantiyeler olmak üzere bina cam temizliği, dış cephe çalışmaları, hassas yapıların dekorasyonu, köprü tamiratları, ve hava alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Güvenlik sağlamak için özel bir sistemle çalışan bu aletlerin en gelişmiş modellerine sahip olan firmamızdan 24 saat kiralama hizmeti alabilirsiniz ve bu alanlarda güvenle çalışabilirsiniz. Uzaktan kumandayla çalışabilme özellikleri olduğu için birçok açıdan zaman kaybı yaşamadan ve personel ihtiyacı duymadan eklemli platform kiralama İstanbul kentinin her yerinde uzun ve kısa dönem yapabilirsiniz.

Avrupa Vinç olarak size en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışan ekibimiz, memnun kalacağınız sonuçlar sunmak ve güvenli bir yük taşıma hizmeti almanız için her zaman hizmetinizdedir. 

Eklemli Platform Kiralama Fiyatları

Eklemli platform kiralama fiyatları saatlik ve aylık seçeneklere göre değerlendirilmektedir. Uzun vadeli kiralamalarda en ekonomik çözümleri alabileceğiniz firmamız sizin için özel teklifler sunmaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.