Makaslı Platform

Makaslı Platform

Makaslı Platform

Birçok farklı sektörün ihtiyacı olan kiralık makaslı platform çeşitleri, Avrupa Vinç güvencesiyle kısa ve uzun süreli kiralamalar için müşterilerimize sunulmaktadır.

Yükseltme ve taşıma amacıyla kullanılan ve iki farklı çeşidi bulunan platformlarımız, özel olarak eğitilmiş ve güncel sertifikalara sahip olan personellerimiz tarafından kullanılmakta, platformların bakımları ise sürekli olarak yapılmaktadır. Her teslimat öncesi ve sonrası bakımdan geçen platformlar değişik yükseklik ve genişliğe sahip olduğu için ihtiyacınıza uygun olarak İstanbul’un tüm semtlerine gönderilmektedir.

7.76 metreden 13.85 metreye kadar değişen makaslı platform kiralama seçenekleri ile iş yerleri için gerekli olan kullanım süresinde kiralama hizmeti de kısa sürede verilmektedir.

Akülü Makaslı Platform

Platform çeşitleri arasında en sık tercih edilen ve akü ile çalışan akülü makaslı platform uzun süre dayanıklı olan şarjı ile birçok yerde kullanılmaktadır.

İnşaat ve personel yükseltme için kullanılan platformların 14 metreye kadar yükseltilmesi söz konusu olmaktadır. Makaslı platformların kullanılması sırasında sorunsuz bir şekilde yararlanabileceğiniz akülü makaslı çeşitlerimiz firmamızın garantisi altında kiralanabilmektedir.

Platform kiralamak istediğinde öncelikle bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tarihte uygun ürün olup olmadığını öğrenip sonra da ürününüzün gönderilmesini istediğiniz adrese teslimini sağlayabilirsiniz.

Dizel Makaslı Platform

Zamandan tasarruf etmek için tercih edeceğiniz dizel makaslı platform da 22 metreye uzanan yüksekliği ile kolay bir şekilde çalışma imkanı sunmaktadır.

Platform kiralamak için gerekli olan ihtiyaçlar doğrultusunda aynı gün içinde İstanbul içi destek veren ekibimiz, uzun ve kısa süreli kiralamalarda tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Yükseklik özelliği değişen platformlar, her biri farklı amaçlı olarak kullanılmak üzere firmamızdan tedarik edilebilmektedir.

Kiralık Makaslı Platformlar

Bizimle iletişime geçerek kiralık makaslı platformları kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre birkaç saat ya da birkaç ay kiralayabileceğiniz ürünlerimizin her zaman rutin bakımları yapılmakla birlikte, ihtiyacınız olan yüksekliğin belirtilmesi de önemlidir.

Kullanım alanınıza göre gerekli olan yükseklik için tercih edeceğiniz kiralık makaslı platformlar ile kısa süre içinde ihtiyaç duyduğunuz yükselmeyi sağlayabilir, güvenli bir şekilde işinizi sürdürebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz adresinize teslim edilip aynı şekilde adresinizden alınmaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.