Örümcek Vinç

Örümcek Vinç

Örümcek Vinç

Teknolojinin en büyük kolaylıklarından biri olan örümcek vinç birçok vinç gibi yüksek tonajlı yapıların kaldırılması işini görür. Diğerlerinden farklı olarak örümcek görünümü ile 4 ayak üzerinde duran bu vinçler, 25 metreye kadar ağır yük kaldırma özelliğine sahiptir.

Örümcek vinçler sayesinde binaların daha yüksek bir şekilde inşa edilmesi mümkün olabilmektedir. Bu şekilde birçok şantiye alanında kullanılan örümcek vinçler, büyük ve küçük işler için özel olarak üretilmiş çeşitler kullanılabilir.

Örümcek Vinçlerin Özellikleri

Örümcek vinçlerin 4 ton kadar yük taşıma özellikleri vardır. 25 metre yüksekliğe ulaşabilen vinçler, paletli yapıları sayesinde hareket edebilir. Dört adet olan ayaklarının açılır özelliğe sahip oldukları bilinir.

Örümcek Vinçler Nasıl Çalışır?

Şarj edilebilen örümcek vinç kiralama sırasında uzaktan kumandası ve paketleri ile birlikte gönderilir. Kumandası olmayan ve paletsiz olan vinçler hareket edemez. Nemli ve yağışlı ortamlarda ya da kimyasal ortamlarda kolay bir şekilde çalışabilirler. Yüksek sıcaklık ve -40 derece soğuğa karşı dayanıklı ürünlerdir.

Örümcek Vinçlerin Güvenliği

Örümcek vinçler 4 ayakları açıkken fırtına ve zorlu hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilen ürünlerdir. Bu yüzden en yüksek güvenlik sağlayan vinç çeşitleri arasında yer almaktadır.

Örümcek Vinçler Nerelerde Kullanılır?

Örümcek vinçler birçok farklı inşaat ve şantiye alanında kullanılabilmektedir. Başlıca kullanıldığı yerler;

  • Limanlar,
  • Konteyner nakilleri,
  • Şantiyeler,
  • Dış cephe kaplama işleri,
  • Dış cephe reklam giydirme ve ışıklandırma işleridir.

Örümcek Vinç Kiralama

Siz de ihtiyaçlarınız için örümcek vinç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hem ekonomik hem de güvenli bir şekilde işinizi görmek için tercih edeceğiniz örümcek vinçlerle kısa süre içinde inşaat ve yük kaldırma işlerinizi halledebilirsiniz.

Avrupa vinç güvencesiyle örümcek vinç kiralama İstanbul kentinin tüm semtleri için temin edilmektedir. Siz de güvenilir firmamızdan yararlanarak birbirinden farklı ihtiyaçlarınız için örümcek vinçleri tercih edebilirsiniz.

Firmamızla güven ve güler yüzlülüğü bir arada yaşamak için hemen bizimle iletişime geçerek uygun fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Tüm İstanbul bölgesinde 24 saat hizmetinizde olan firmamız, örümcek vinç çeşitlerinde de kaliteli olan ürünleri kullanmaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.