Hakkimizda

Hakkimizda

HAKKIMIZDA

2004 yılından beri inşaat ve taşımacılık sektöründeki vinç ihtiyacını karşılayan Avrupa Vinç sertifikalı operatörleri, İstanbul genelindeki geniş çalışma sistemi ile birçok firmanın iş ortağı haline gelmiştir.

Kaliteli ve güvenli olan vinç çeşitleri ile, sürekli güncel eğitimler hakkında bilgilendirilen sertifikalı vinç operatörleri Avrupa Vinç güvencesiyle tüm projelerinizde yer alıyor. Avrupa Vinç ile vinç sektöründeki kiralık vinç ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanıyor. Kiralama hizmeti alabileceğiniz;

 

  • Makaslı vinç kiralama,
  • Makaslı platform kiralama,
  • Örümcek vinç kiralama,
  • Örümcek platform kiralama,
  • Kiralık manlift,
  • Manlift kiralama,
  • Eklemli platform kiralama,
  • Mobil vinç kiralama,

 

Avrupa Vinç, eşya taşıma hizmeti gibi cam silme hizmeti de vermektedir. Kullanılan vinçlerin tamamı düzenli bir şekilde kontrollerden geçirilerek teknik bakımları eksiksiz olarak yapılır. Müşterinin ihtiyacını en kısa sürede karşılayan Avrupa Vinç, deneyimli operatörlerini de eğitimlerden geçirerek sertifikası olmayan hiç kimseyi çalıştırmamaktadır.

Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık vinç kiralama hizmeti ile profesyonel bir ekipten hizmet almak isteyenler, Avrupa Vinç firmasını tercih ederek yıllardır ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Rutin bakımların yapıldığı tüm vinç çeşitleri ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarak bir yaklaşım izleyen firma, sektörde öncü olma hedefiyle çıktığı bu yolculukta kendini ve ekibini geliştirerek hizmet vermektedir.

Tüm vinçler gerekli olan bakımları yapılmış bir şekilde profesyonel operatörler tarafından kullanılmakta, inşaatlarda ya da yük taşıma gerektiren işlerde başarılı bir profil oluşturmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firma, en uygun koşulların oluşması ve sorunsuz bir şekilde hizmet alınması için hizmet vermektedir. Vinç kurulumu konusunda da sorunsuz bir uzmanlıkla hizmet veren firma, temizlik, eşya taşıma ya da inşaat hizmetleri için vinç kurulumu da yapmaktadır.

Her geçen gün ülkemizde yaygın bir şekilde uygulanan inşaat faaliyetlerinin planlanması için temel ihtiyaçlardan olan vinçler, 24 saat ulaşılabilir Avrupa Vinç kalitesiyle ihtiyaçları karşılıyor. Örümcek vinç kiralama konusunda her zaman ekonomik fiyatlar ve hızlı çözümlerle hizmet veren firma, sepetli vinç, platform ve kiralık makaslı platform gibi birçok farklı hizmet kategorisindeki vinçlerle hizmet vermektedir.

İstanbul’un her yerinde eksiksiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz Avrupa Vinç ile büyük ve küçük araçlar için araç kurtarma hizmeti de alabilirsiniz. Avrupa Vinç bünyesinde tüm büyük araçları kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin tüm imkanlarını seferber eden Avrupa Vinç ile araç taşıma konusundaki çözümler de en üstün teknolojik imkandan yararlanmak isteyenler için verilmektedir. İstanbul’un her semtinde vinç kiralama hizmeti alabileceğiniz firma, makaslı platform kiralama konusunda da eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Bir aile şirketi deneyimiyle kurulan Avrupa Vinç, 2004 yılında ilk vinçlerini kiralama hizmetini verirken, günümüze uzanan süreçte mutlu müşteriyle yenilikçi bir yaklaşımla hizmet veriyor.

7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunan Avrupa Vinç, 2004 yılında başladığı yolculuğunda günümüze kadar uzanan sürecin en popüler markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanan firma, sürekli gelişen ve teknolojiye uyum sağlayan yapısıyla müşteri memnuniyetini %100 olacak şekilde planlamıştır.

Her sektör için özel çözümler sunan ekibimiz, birbirinden pratik çözümlerle müşteri memnuniyetini ve teknik anlamdaki gelişmişliğini ilerleterek sektörün en bilinen vinç kiralama firmaları arasında yerini almıştır.

Müşteri ilişkilerinde süreklilik, kalite ve güvenle yıllardır profesyonel sunan Avrupa Vinç, yılların deneyiminin hakkını vermek için hizmetinizdedir.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.