Misyonumuz

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Her zaman günceli yakalamak ilkesiyle hareket eden Avrupa Vinç, personelini vinç kullanma konusunda eğitirken resmi kurumlardan onaylı olan sertifikalara da sahip etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri yetkili ve sorumlu personeller istihdam ettiren firma, makine ve teçhizatların işçi ve iş güvenliğini riske atmayacak şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

365 gün kesintisiz mesai yapan firma, 24 saat destek imkanı verirken, Türkiye’nin her yerinde bilinir hale gelmek için ilk günden beri eksiksiz bir hizmet vermektedir. En önemli misyonu kesintisiz hizmet olan firma, deneyimli ve işini severek yapan personellerin yetişmesini de sağlamaktadır.

Çalışan personellere de işlerini severek yapmaları için motivasyon sunan firma, vinç kiralama konusunda eksiksiz bir yaklaşımı aşıladığı elemanları da en iyi şekilde eğitmektedir.

Tüm materyaller ve makinelerin resmi olarak kiralanabildiği firmada, belgelendirilen hizmetler ve güncel işçi güvenliği çözümleri yasal mevzuata uygun şekilde yapılır.

14 yıllık bir deneyimle birçok hedefe sorunsuz bir şekilde ulaşan firma, güncel ve doğru şekilde düzenlenen sertifikalarla vinç operatörlerinin eğitimini de vermektedir. Vinç ve makaslı platform kiralama konusunda her sektöre yönelik hizmet veren firma müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını da amaçlamaktadır.

Küçük bir firmayken bile bu ilkelerle yola çıkan  Avrupa Vinç, özel sektör ve kamunun ihtiyaçlarına yönelik kiralık vinç ve platform sistemleri için hizmet vermektedir. Gerek müşteriler gerekse çalışanların memnuniyeti konusunda hizmet veren Avrupa Vinç, Avrupa’nın en iyisi olma yoluyla sektöre giriş yapmıştır.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.