Vizyonumuz

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Bugüne kadar birçok farklı sektörde hizmet veren ve kiralık vinç konusunda yüzlerce talebi karşılayan firmamız, teknik aksamları sıkıntısız olan araçlarını iş ve işçi güvenliğini sağlamak üzere her zaman kontrol ettirmektedir.

Küçük bir firmadan sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir firmaya dönüşen Avrupa Vinç, özellikle Örümcek vinçler  Eklemli platform ve Jumbo platformlarla dikkat çekici bir başarı oranına sahiptir.

İlk hedef olan sağlam ve müşterileri memnun edici adımlarla ilerleyen amacından sağmayan firma, bireysel ve kurumsal ihtiyaçların karşılanması için ürün çeşitliliğini genişletmiştir.

En iyi şekilde memnun edici seçenekler sunan firma, makaslı platform vinç, manlift kiralama ve örümcek vinç platform hizmetlerini de bünyesine ekleyerek daha fazla kişi ve kuruma hizmet vermiştir.

Her zaman sektörün en önemli markalarıyla çalışan firma, dünya standartlarında bir hizmet sunmak için başarılı ve tatmin edici bir hizmet geliştirmiştir. Türkiye’de en tanınan vinç kiralama şirketlerinden biri olma hedefini gerçekleştiren Avrupa Vinç, bugün birçok kişinin vinç denildiğinde ilk aklına gelen şirket olmuştur.

Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak istediğinizde İstanbul’un her yerinde hizmetinizde olan Avrupa Vinç yenilikçi anlayışını geliştirerek her sektör için ihtiyaç duyulan kiralık vinçlerin temin edilmesi konusunda ürün çeşitliliğini geliştirmiştir.

Müşteri memnuniyeti konusunda eksiksiz bir şekilde hizmet sunan ekip, sürekli eğitim alarak kendini geliştirmekte ve vinç çeşitlerini iş ve işçi güvenliğini riske atmayacak derecede geliştirmektedir.

%100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren firma, 7 gün 24 saat açık olan bir kiralık vinç merkezi gibi görev yaparak her zaman hizmete hazırdır.

Dünya markalarını kiralamanızı planlayan firma, sorunsuz ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla vinç ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak yurtiçi ve yurt dışında öncü bir kiralama firması olmayı hedefleyen Avrupa Vinç siz değerli müşterileri ile uyum içinde çalışmaktadır.

Her zaman kaliteli ve beklentisi yüksek bir şekilde hizmet veren Avrupa Vinç ile kiralık vinç ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.